Call us! Main navigation
Modeliai
911
Panamera

Teisinė informacija

Pranešimas apie autorių teisių apsaugą

Tekstinės, vaizdinės, garsinės ir visos kitos čia skelbiamos informacijos autorių teisės priklauso „Dr. Ing. h. c. F. Porsche AG“, Vokietija, išskyrus atvejus, kai nurodyta kitaip. Ji negali būti atgaminama visa ar iš dalies be išankstinio rašytinio „Dr. Ing. h. c. F. Porsche AG“ sutikimo. „Porsche“ tekstinis prekių ženklas ir „Porsche“ herbas yra registruotieji „Dr. Ing. h. c. F. Porsche AG“ prekių ženklai. „Dr. Ing. h. c. F. Porsche AG“ yra bendrovė, registruota adresu Štutgartas, Registriergericht HRB 5211.

„Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG“

Porscheplatz 1
D-70435 Stuttgart
Tel. (+49) 0711 911-0
El. paštas
info@porsche.de
USt.-Ident.-Nr. DE 147 799 625

Teisinis pranešimas

„Porsche“, „Porsche“ markė, „911“, „Spyder“, „Carrera“, „Targa“, „Boxster“, „Cayman“, „Cayenne“, „Panamera“, „Tiptronic“ ir „Tequipment“ yra registruotieji „Dr. Ing. h. c. F. Porsche AG“ prekių ženklai.

Modelių iliustracijose demonstruojama įranga, skirta Vokietijos Federacinei Respublikai. Pavyzdžiui, juose yra ir speciali įranga, kuri nėra tiekiama kaip standartas, o įsigyjama tik už papildomą mokestį. Ne visi modeliai kiekvienoje šalyje yra prieinami, nes kiekvienoje šalyje gali galioti savos taisyklės ir reglamentai. Informaciją apie prieinamus modelius galite gauti iš savo „Porsche“ įgaliotojo atstovo arba importuotojo.

Mes pasiliekame teisę keisti dizaino, įrangos ir pristatymo specifikacijas, be to, gali skirtis spalva.

Prašome montuoti tik originalias „Porsche“ dalis, kurias galite įsigyti iš savo „Porsche“ įgaliotojo atstovo. Jūsų „Porsche“ partneris turi visą informaciją apie patvirtintą dalių asortimentą ir mielai Jums padės.

„Porsche“ prisiima atsakomybę už „Porsche“ patvirtintas dalis, bet negali prisiimti atsakomybės už žalą, atsiradusią dėl kitų gamintojų atsarginių dalių ar priedų.

Net tais atvejais, kai priedų ar dalių pardavėjas yra gavęs tipo patvirtinimą, jūsų automobilio sauga gali būti mažesnė. Kadangi automobilių priedų rinkoje produktų asortimentas yra gausus, „Porsche“ negali patikrinti tokių dalių.

Atkreipkite dėmesį, kad atsarginės dalys, kurios nėra patvirtintos „Porsche“, gali turėti įtakos jūsų automobilio garantijai.

„Dr. Ing. h. c. F. Porsche AG“

Porscheplatz 1
D-70435 Stuttgart

Duomenų apsauga

„Porsche AG“ didžiulį dėmesį skiria jūsų privačios ir asmeninės informacijos apsaugai. Todėl mums teisės aktų laikymasis yra savaime suprantamas dalykas.

Jums apsilankius mūsų interneto svetainėse, mūsų žiniatinklio serveriai nuolat išsaugo jūsų interneto paslaugų teikėjo pavadinimą, interneto svetainės, iš kurios jūs aplankėte mus, pavadinimą, jūsų lankomas mūsų interneto svetaines, taip pat jūsų apsilankymo datą ir trukmę. Šiuos duomenis vertiname tik statistikos tikslais ir tik anonimiškai.

Jei tam tikrose interneto svetainėse jūsų bus paprašyta pateikti asmeninę informaciją, jums bus pranešta apie šių duomenų tvarkymo tikslą ir, esant reikalui, paklausta, ar jūs sutinkate.