Modeļi
Izvēlne
Call us!
Performance, electrified. - Porsche E-Performance.
Mobilumas, įkrautas.
Porsche elektromobilumas.

Našumas, gravitacinės jėgos, adrenalino antplūdis. Tai mūsų tradicinės vertybės. Tačiau ką mes, Porsche, šiandie galvojame žvelgdami į rytojų? Apie ateities sportinį automobilį, žinoma. Nedarydami jokių kompromisų. Laikydamiesi bendros koncepcijos, kuri apima didžiausią vairavimo malonumą, išmanią įkrovimo infrastruktūrą ir novatorišką prijungiamumą. Ir suteikdami jums pagrindinį vaidmenį – sportinio automobilio vairuotojo.

Viena platforma viskam.

400 greitojo įkrovimo stotelių Europoje 2020 metais.

Porsche klientai naudojasi patogiu bekompromisiu mobilumu kelyje. Įsigyjant Taycan, jums suteikiama trejų metų teisė naudotis mūsų bendrosios įmonės ir partnerio IONITY greitojo įkrovimo infrastruktūra, kur galite įkrauti savo automobilį lengvatinėmis kainomis. Kartu su IONITY mes nuolat dirbame kurdami ir plėtodami efektyvią greitojo įkrovimo infrastruktūrą pagrindiniuose Europos keliuose.

Viena platforma viskam.

Naudojantis Porsche Connect paslaugomis, ryšys tarp jūsų ir jūsų automobilio tampa dar glaudesnis. Jūs galite greitai ir lengvai rasti įkrovimo galimybes ir per programėlę valdyti bei stebėti įvairias transporto priemonės funkcijas, pavyzdžiui, pasižiūrėti, kokia yra dabartinė baterijos įkrovos būsena.

Didelio našumo įkrovimas.

Naudojant 800 voltų architektūrą, Taycan kraunamas su įkrovimo energija iki 270 kW ir per 5 minutes įkraunamas tiek, kad nuvažiuotų 100 km (WLTP) optimaliomis sąlygomis¹. Taigi automobilis visada pasiruošęs tam, ką vairuotojas ketina veikti visą dieną: važiuoti.

¹ Optimalios sąlygos: CCS greitojo įkrovimo pagrindas su > 270 kW, > 850 V, nuo 30° C iki 35° C baterijos temperatūra ir 5 % pradinė įkrovimo būsena.

Įkrovimo infrastruktūra.

Visada turėkite energijos, kad ir kur būtumėte. Porsche įkrovimo žemėlapyje galite matyti visas įkrovimo stoteles – ir netoli namų, ir kai keliaujate. Paprasčiausiai pasirinkite norimą vietą – ir mes jums parodysime, kur galite patogiai įkrauti savo automobilį kelionės metu ir pasiekę savo kelionės tikslą.

Įkraukite baterijas iš naujo.

Nauja mobilumo koncepcija yra inovatyvi tik tuo atveju, jeigu jos inovatyvumas nesibaigia ties automobiliu. Todėl Porsche elektromobilumas apima ir infrastruktūrą: optimaliai integruotą automobilio įkrovimo jungtį, praktišką įkrovimo įrangą ir išmanius įkrovimo įrankius, kuriuos galėsite naudoti ir namuose, ir kelyje.

Taycan – pirmasis tik elektra varomas Porsche automobilis.

Taycan yra pasiruošęs ateičiai dėl savo inovatyvios bendrosios koncepcijos. Jam būdingos ypatybės, kurios visada buvo svarbiausios bet kuriam Porsche: tikros emocijos ir didžiausias vairavimo malonumas.

Taycan modeliai
Ketverių durų sportinis sedanas yra unikalus paketas, siūlantis tipišką Porsche dinamiką ir pritaikymą kasdieniam naudojimui. Be to, labai pažangūs Taycan gamybos metodai ir specifikacijos nustato naujus tvarumo ir elektronizacijos standartus.

Daugiau

Įkraunami hibridiniai modeliai.

Mūsų įkraunamuose hibridiniuose modeliuose suderinta dviejų tipų vara, puikiai papildanti viena kitą. Vidaus degimo variklyje galia ir sukimo momentas didėja automobiliui greitėjant. Didžiausias elektrinio variklio sukimo momentas pasiekiamas iš karto. Jums tai reiškia optimalų našumą. Tereikia paspausti mygtuką.

Modeliai Cayenne E-Hybrid
Modeliai Cayenne E-Hybrid
3,2 – 3,1
l/100 km
74 – 70
74 – 70
18,5 – 17,6
18,5 – 17,6
Hibridinė technologija lenktynių trasai. Pritaikyta visam ekipažui. Vienas pirmųjų įkraunamų hibridų savo segmente. Ir vienas galingiausių. 340 kW (462 AG) galia ir didžiausias 253km/h greitis gali prispausti prie sėdynių net penkis sportinių automobilių entuziastus.

Daugiau

Panamera Modeliai Panamera E-Hybrid
Našumas, efektyvumas ir komfortas. Jokių „jeigu“ ir „bet“. Modeliais Panamera 4 E-Hybrid mūsų inžinieriai įrodė, kad drąsa yra visų svarbiausia varomoji jėga. Griaunanti nusistovėjusią tvarką. Keičianti perspektyvą. Ir įkvepianti dideliems darbams.

Daugiau

Žurnalas E-Performance.

Kviečiame skaityti mūsų elektroninį žurnalą E-Performance, kuriame rasite įspūdingų straipsnių ir ir išskirtinių interviu, taip pat sužinosite apie elektromobilumo tendencijas ir naujoves.

Lifestyle
Hunter of the moment. Completely relaxed when energised.
Lifestyle
Porsche un „Lucasfilm” prezentē kosmosa kuģa modeli
Products
Elektrificētas emocijas
Lifestyle
„Zvaigžņu kari” x Porsche
Lifestyle
Energized City
Lifestyle
Žvilgsnis į tai, ko nesimato
Products
Fast-Forward
Lifestyle
“That’ll Be My Car”
Porsche Inside
Porsche and Boeing to Partner on Premium Urban Air Mobility Market
Lifestyle
Aksel Lund Svindal and the new Taycan.
Products
New Porsche Taycan sets a record at the Nürburgring-Nordschleife
Products
Reproducible performance
Products
The proportions of the Taycan are unique
Products
“Performance like never before.”
Porsche Inside
Assembly
Porsche Inside
The Porsche legend in the electromobility age.
Products
Design Talk: Mission E
Products
Desert Testing
Porsche Inside
Engine Plant
Porsche Inside
Blume: “We will increase our production capacities”.
Porsche Inside
Evolution meets revolution.
Lifestyle
“Be brave, make a start, give it a try!”
Charging infrastructure
Charge and go – whenever you want.
Porsche Inside
From the race track to daily life.
Gyvenimo būdas
“For me, the future is a room full of possibilities.”
Porsche Inside
The 919 tribute on tour
Products
The Porsche Taycan is coming
Products
Mission E turns Taycan.
Products
Adam Levine discovers the new Mission E
Products
The design of the new Concept Study Mission E Cross Turismo
Products
The Concept Study Mission E Cross Turismo at the Geneva Motorshow 2018
Charging infrastructure
6 facts about Porsche E-Performance
Porsche Inside
Mission
Products
Evolution
Products
Vehicle
Products
Driving modes

Daugiau apie Porsche elektromobilumą.

Sužinokite daugiau apie Porsche elektromobilumą ir ateities sportinius automobilius.

[object Object]