Automobilių sportas ir renginiai - Porsche AG - Porsche Lietuva
Call us! Menu
Modeliai
Menu

Automobilių sportas ir renginiai

Automobilių sportas

Automobilių sportas

Automobilių sportas – tai aistra. Automobilių sportas – tai tobulas malonumas. O „Porsche“ tiesiog įkūnija sportinį važiavimą. Tolesniuose skyriuose sužinosite, kokius sportinius „Porsche“ automobilius, komandas ir vairuotojus matysite lenktynių trasoje. 

Skaityti daugiau

Porsche Vairavimo Akademija

Porsche Vairavimo Akademija

„Porsche Driving Experience“ padės pasirengti įvairiausioms situacijoms kelyje pagal novatorišką aktyvaus vairavimo (angl. defensive driving) metodiką. Programoje mokoma numatyti kitų eismo dalyvių sukeliamas rizikas, atpažinti kelio būklę ir įvertinti automobilio galimybes.

Skaityti daugiau

Porsche Lietuva renginiai

„Porsche“ vairavimo patirtis

 „Porsche“ vairavimo patirtis

Daugybę dalykų sunku suplanuoti, tačiau yra ir išimčių. Su „Porsche Experience“ asmeniškai patirsite, kuo „Porsche“ automobiliai tokie ypatingi. Leiskitės vaizdingiausiais pasaulio maršrutais, apsuptais įspūdingo žiemos kraštovaizdžio, bekele ar specialia lenktynių trasa. Kad ir kokį kelią pasirinktumėte, rezultatas bus tikras vairavimo malonumas.

Skaityti daugiau

„Porsche“ klubai

„Porsche“ klubai

Žavėjimasis „Porsche“ neturi ribų. Šiuo metu 75 pasaulio šalyse veikiantys „Porsche“ klubai vienija 181 000 narių. Įsiliekite į „Porsche“ klubų pasaulį.

Skaityti daugiau

Susikurkite savo Porsche

Registracija į servisą

Elektroninė parduotuvė