Automobilių sportas - Porsche AG - Porsche Lietuva
Call us! Menu
Modeliai
Menu

Automobilių sportas

Gamintojo finansuojamas ralis

Gamintojo finansuojamas ralis

Tarptautiniuose automobilių ištvermės sporto renginiuose „Porsche“ atstovaus trys mūsų finansuojamos komandos. Mūsų automobilių sporto šeima varžysis su geriausiomis pasaulio ralio komandomis FIA pasaulio ištvermės čempionate bei „Tudor“ jungtiniame automobilių sporto čempionate.

Skaityti daugiau

Klientų ralis

Klientų ralis

Lenktynių trasoje drauge.

Lenktynių trasoje drauge. Kiekvieną savaitę per 500 „Porsche“ klientų komandų su nuosavais lenktyniniais automobiliais varžosi „Porsche“ vieno gamintojo lenktynėse arba tarptautiniuose automobilių sporto renginiuose. Čia rasite visą informaciją apie individualias automobilių lenktynių programas, lenktyninius automobilius, jaunimo programą „Porsche Junior“, mūsų partnerius ir rėmėjus.

Skaityti daugiau

Bendroji informacija

Bendroji informacija

Pažvelkime į „Porsche“ automobilių sportą

Pažvelkime į „Porsche“ automobilių sportą. Per daugiau nei 60 metų automobilių sporto istoriją įgyta daugiau nei 60 metų žinių ir patirties. Jei ieškote naujausių žinių iš lenktynių trasos, norite sužinoti, kuriose pasaulio vietose lenktyniaujame, o galbūt trokštate susipažinti su „Porsche“ automobilių sporto istorija – kaip tik čia rasite visus atsakymus.

Skaityti daugiau

Susikurkite savo Porsche

Registracija į servisą

Elektroninė parduotuvė