Apie mus - Porsche AG - Porsche Lietuva
Call us! Menu
Modeliai
Menu

Apie mus

Vilniaus „Porsche“ centras

„Porsche“ prekės ženklo istorija Lietuvoje prasidėjo 2013-ųjų rudenį, kai Vilniuje, Ozo gatvėje, buvo atidarytas pirmasis šalyje oficialus „Porsche“ automobilių salonas ir techninio aptarnavimo centras. Šių vokiškų automobilių atstove Lietuvoje tapo UAB „Prime Auto“.

Praėjus vos aštuoniolikai mėnesių Vilniuje duris atvėrė didžiausias bei moderniausias „Porsche“ centras Baltijos šalyse, taip pat pirmasis regione, įrengtas pagal atnaujintus pasaulinius „Porsche“ standartus.

Vilniaus „Porsche“ centras įsikūrė itin perspektyvioje ir patogioje vietoje – greta pietinio Vilniaus aplinkkelio, šalia nusukimo į tarptautinį Vilniaus oro uostą. 1500 kv. metrų ploto salone šiandien vienu metu galima demonstruoti iki 7 automobilių. Nuolat atnaujinamoje ekspozicijoje – daug ir įvairių „Porsche“ modelių: sportiškieji „Cayman“, „911 Carrera GTS“, „911 Turbo“, „Macan“, „Panamera“ ir „Cayenne“.

Greta ekspozicijų salės – dar viena labai svarbi – serviso erdvė. Joje vienu metu galima aptarnauti iki devynių „Porsche“ automobilių. Servisas naujoje „Porsche“ salonų koncepcijoje yra itin svarbus, nes šiuos sportinius automobilius renkasi technikos ir vairavimo entuziastai, kurie atsakingai rūpinasi jų priežiūra. Kaip ir salone, čia vyrauja vokiška tvarka ir minimalizmas.

Kaip „Porsche“ automobiliai, taip ir Vilniaus „Porsche“ centras buvo kuriamas projektuojamas ir statomas draugiškas aplinkai. Šis pastatas yra vienas „žaliausių“ statinių Lietuvoje

2017-ųjų sausis – dar viena svarbi data Vilniaus „Porsche“ centrui. Tada „Porsche“ prekės ženklą Lietuvoje atstovaujančiai bendrovei „Prime Auto“ buvo suteiktas „Porsche Exclusive Flagship Dealer“ statusas. Tokių salonų visame pasaulyje bus tik 100, Vilniuje – vienas iš jų. Dėl šios ypatingos partnerystės „Porsche“ centro Vilniuje klientai gali rinktis individualizuotą įrangą ir nestandartinius apdailos sprendimus, jiems pirmiesiems pristatomi išskirtiniai ribotos laidos modeliai, o šiuos automobilius galima užsisakyti anksčiau negu kituose salonuose.

Viskas, ką kuriame „Porsche“ vardu, buvo, tebėra ir išliks aukščiausios beprecedentės kokybės, todėl Vilniaus „Porsche“ centro darbuotojai nuolat dalyvauja specializuotuose mokymuose Vokietijoje ir kitose Europos vietose. Vilniaus „Porsche“ centro technikų komanda gali pasirūpinti ir klasikiniais modeliais, peržengusiais kelių dešimtmečių amžiaus ribą.

Vilniaus „Porsche“ centras priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus Group“, kuri vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupei iš viso priklauso 20 įmonių.

Susikurkite savo Porsche

Registracija į servisą

Elektroninė parduotuvė