Call us! Main navigation
Modeliai
911
Panamera

Atsakomybė

Atsakomybė bendrovėje

Atsakomybė bendrovėje

Siekis suderinti akivaizdžius prieštaravimus.

„Porsche“ kompanija mano, jog tvarumas nebūtinai prieštarauja komercinių tikslų siekimui ar išskirtinių sportinių automobilių gamybai. Mums svarbu suderinti šiuos prieštaravimus ir puoselėti palankų didesnės bendruomenės požiūrį į mūsų produktus ir veiklą. Inovatyvūs automobiliai, į klientus orientuotas požiūris, aplinkos apsauga ir atsakingas elgesys su darbuotojais – šiose srityse esame išsikėlę labai aukštus standartus ir stengiamės nuolat tobulėti.

Skaityti daugiau

Atsakomybė bendruomenėje

Atsakomybė bendruomenėje

Šalies ir pasaulio mastu.

Esame vietinėje bendruomenėje įsikūrusi ir tarptautinėje arenoje veikianti įmonė, todėl puikiai suvokiame atsakomybę už vykdomą veiklą ir atsakomybę bendruomenei. Bendrovė „Porsche“ remia atitinkamas iniciatyvas ir organizacijas – skaidriai aukoja pinigus ir skirdama finansinę paramą padeda vykdyti tam tikras svarbias bendruomenės funkcijas.

Skaityti daugiau

Valdymo atsakomybė

Valdymo atsakomybė

Trumpai apie tvarumo valdymą

Tvarumo ir įmonės atsakomybės klausimus sprendžia vykdomoji „Porsche“ valdžia. Šie klausimai sudaro dalį vykdomosios valdybos pirmininko sprendžiamų uždavinių. Mūsų bendrovė siekia nuolat tobulėti šioje srityje. 2013 m. pertvarkius tvarumo organizavimo procesus, atsirado galimybių skaidriai atsiskaityti už šios veiklos rezultatus ir stiprinti mūsų motyvaciją šioje srityje. Tai atskleidžia pirmoji 2014 m. gegužę pateikta ataskaita apie laimėjimus tvarumo klausimu.

Skaityti daugiau

Tvarumo ataskaita

Tvarumo ataskaita

Daugiau apie bendrovės „Porsche“ tvarumo politiką

2014 m. gegužę bendrovė „Porsche“ paskelbė savo pirmąją tvarumo ataskaitą. Informacijos galite rasti ir atsisiųsti čia.

Skaityti daugiau

Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite su mumis.

Jei turite klausimų apie bendrovėje vykdomą tvarumo politiką, atsiųskite el. laišką adresu info@porsche.lt