„Porsche“ principas - Porsche AG - Porsche Lietuva
Call us! Menu
Modeliai
Menu

„Porsche“ principas

Ši citata puikiausiai perteikia tai, kas yra „Porsche“, – kaip prekių ženklas, kaip bendrovė ir kaip automobilių gamintojas. Ši mintis yra mūsų kelrodė žvaigždė jau daugiau nei 70 metus. Ji atskleidžia vertybes, kuriomis remiamės dirbdami ir kurias perteikia mūsų automobiliai. Nenuostabu, kad niekas negalėjo geriau to įvardyti, kaip žmogus, kuris sukūrė pirmąjį sportinį automobilį ir suteikė jam savo vardą: Ferdinandas Antonas Ernstas, arba trumpiau – Ferry Porsche.

 „Viskas prasidėjo nuo to, kad aš ieškojau ir negalėjau rasti automobilio, apie kokį svajoju: mažo, lengvo, taupiai energiją vartojančio sportinio automobilio. Todėl nutariau pats jį sukurti“.

Ferry Porsche

Šio žmogaus svajonė apie tobulą sportinį automobilį buvo mūsų vedlys per visą istoriją. Artėjame prie jos kiekvieną dieną – su kiekviena idėja, kiekvienu išradimu ir kiekvienu nauju modeliu. Šiame kelyje laikomės plano, idealo, kuris mus visus vienija. Jį vadiname paprastai – „Porsche“ principas. Jo esmė – visuomet atlikti viską kuo geriausiai. Nuo pat pirmos dienos siekiame kaip įmanoma protingiau suderinti automobilio technines galimybes, greitį ir sėkmę. Nebedera kalbėti apie arklio galias, veikiau – apie idėjų ir arklio galių santykį. Šis principas kilo lenktynių trasoje ir jo laikomasi kuriant kiekvieną automobilį. Mes tai vadiname „intelektiškai pagrįstomis veikimo galimybėmis“.

Tradicija

„Porsche“ istorija prasideda nuo vizijos. Ir atskleidžia, kaip ši vizija virto tikrove.

Inovacija

Ateitis – mūsų daugiau nei 70 metų trunkančios kelionės tikslas. Kas mums padės ten nukeliauti? Didesnė galia ir našumas. Trumpiau tariant – daugiau idėjų.

Dizainas

Nuostabi „Porsche“ ypatybė – harmoninga dizaino koncepcija, kai dizainas dera su funkcionalumu.

Funkcionalumas

Kuriant „Porsche“ automobilius, forma visuomet paklūsta funkcionalumui. Bet kuri forma turi pasiteisinti – ant patikros pakylos, vėjo tunelyje, kiekvieną važiavimo mylią.

Automobilio galimybės

Mes kuriame sportinius automobilius, nes tik tai darome nuo 1948 m. Ir tai nepakartojama.

Skirta važinėti kasdien

„Porsche“ – ne paprastas sportinis automobilis. Tai sportinis automobilis, skirtas važinėti kasdien bet kokiomis oro sąlygomis.

Unikalumas

„Porsche“ nėra tiesiog automobilis. Tai laisvės ir unikalaus požiūrio į gyvenimą išraiška. Tai išskirtinės svajonės išsipildymas.

Visuomenės palankumas

Mums svarbu, kad „Porsche“ prekių ženklas turėtų tvirtą vietą visuomenėje ir atspindėtų pasiekiamą svajonę.

Susikurkite savo Porsche

Registracija į servisą

Elektroninė parduotuvė