Porsche Cayenne E-Hybrid - Porsche AG - Porsche Lietuva
Call us! Menu
Modeliai
Menu
Call us!
"/>
Pasidalinkime svajone.
Penkerios durelės, atviros bet kokiems nuotykiams. Su dinamišku dizainu ir efektyviais varikliais su turbokompresoriumi. Su išskirtiniu skaitmeniniu tinklu, sutalpinančiu visą pasaulį vairuotojo kabinoje. Su universalumu, kokybe ir pažangiausiomis pagalbinėmis sistemomis, suteikiančiomis ypatingą komfortą ir vairuotojui, ir keleiviams. Štai kaip „Cayenne“ padaro „Porsche“ patirtį dar įspūdingesnę ir dar įvairesnę. Ir vis tiek jis lieka tuo, kuo visada buvo – tikru sportiniu automobiliu.

Techniniai rodikliai

PDK
20.6 - 20.9
kWh/100 km
83 - 71 g/km
g/km
20.9 - 20.6 kwh/100 km
kWh/100km
Porsche Cayenne E-Hybrid - Technical Specs
340 kW/462 hp Galia
5.0 s Įsibėgėjimas nuo 0 - 100 km/h
253 km/h Didžiausias greitis
1,983 mm Plotis
4,918 mm Ilgis

Variklis

Galia mišriu (kW)

340 kW

Mišriosios sistemos sukimo momentas

700 Nm

Elektrinio variklio sukimo momentas

400 Nm

Galia mišriu (Ag)

462 AG

Variklio/pavarų dežės išdėstymas

Variklis priekyje

Galia mišriu NAR (AG)

456 AG

Išdėstymo schema / cilindrų skaičius

6

Degalų rūšis

Super

Variklio darbinis tūris

2,995 cm³

Galia

340 kW/462 hp

Galia NAR (Ag)

335 AG

Elektros variklis Galia (Ag)

136 AG

Elektros variklis Galia (kW)

100 kW

Didžiausias sukimo

450 Nm

Galia esant maksimalioms apsukoms

1,340 - 5,300 r/min

Didžiausias variklio greitis

6,500 r/min

Didž. galia litrui NAR (Ag/l)

112.0 AG/l

Aps./min. didžiausia galia

5,300 - 6,400 r/min

Degalų sunaudojimas ir teršalų išmetimas (WLTP)

Vidutinės elektros sąnaudos (model range)

42,1 - 40,2 kWh/100 km

Vidutinės sąnaudos (WLTP)

3,7 - 3,1 l/100 km

Išmetamas* CO2 kiekis, g/km

83 - 71 g/km

Transmisija

Mechaninė pavarų dėžė

no

Galima pasirinkti automatinę pavarų dėžę

Taip

Transmisijos tipas

Aktyvi visų ratų

Automatinę pavarų dėžę

8 laipsnių „Tiptronic S“

Važiuoklė ir pakaba

Priekinė ašis

Aliumininė daugiasvirtė priekinė pakaba

Galinė ašis

Aliumininė daugiasvirtė galinė pakaba

Stabdžiai

6 stūmoklių vienalytės aliumininės fiksuotos stabdžių apkabos priekyje, 4 stūmoklių vienalytės aliumininės fiksuotos stabdžių apkabos gale, iš vidaus vėdinami stabdžių diskai, stabdžių diskų skersmuo priekyje – 360 mm, gale – 358 mm.

Sukibimo kontrolė

„Porsche“ sukibimo valdymo sistema (PTM): dinamiška visų varančiųjų ratų trauka su elektronine ir mikroprocesoriaus valdoma daugiadiske sankaba, automatinis stabdžių diferencialas (ABD) ir slydimo valdymo sistema (ASR).

Stabilumo programa

„Porsche“ stabilumo valdymo sistema (PSM) su stabdžių antiblokavimo sistema (ABS), slydimo valdymo sistema (ASR), automatiniu stabdžių diferencialu (ABD), sistema, reguliuojančia variklio stabdymo sukimo momentą mažinant greitį (MSR) ir priekabos stabilumo valdymo sistema

Priekinės padangos

255/55 ZR 19 XL

Priekiniai ratai

8.5J x 19 ET 47

Galiniai ratai

9.5J x 19 ET 54

Galinės padangos

275/50 ZR 19 XL

Charakteristika

Didžiausias greitis

253 km/h

Įsibėgėjimas nuo 0 - 100 km/h

5.0 s

Įsibėgėjimas nuo 0 - 160 km/h

11.5 s

Įsibegėjimas įjungus pavarą (80-120km/h) (50-75 mph)

3.2 s

Kelio dangos ypatybės

Maksimali prošvaisa (pneumatinė pakaba, įprastas lygis)

190 mm

Maksimali prošvaisa (pneumatinė pakaba, bekelės važiavimo aukštis)

245 mm

Maksimali prošvaisa tarp žemės ir vandeniui jautrių dalių (pneumatinė pakaba, bekelės važiavimo aukštis)

280 mm

Nuožulnios plokštumos įveikimo kampas, pneumatinė pakaba (aukščiausias lygis)

21.3 °

Nuolydžio kampas, priekis / galas (pneumatinė pakaba, bekelės važiavimo aukštis)

27.5 - 24.4 °

Kėbulas

Ilgis

4,918 mm

Plotis (be užlenktų veidrodėlių)

2,194 mm

Plotis

1,983 mm

Važiuoklės bazė

2,895 mm

Priekinė tarpvėžė

1,680 mm

Galinė tarpvėžė

1,673 mm

Turning circle

12.1 m

Tuščios transporto priemonės svoris (DIN)

2,295 kg

Tuščios transporto priemonės svoris (EU)

2,370 kg

Didžiausias leistinas svoris

3,030 kg

Didžiausia leidžiama apkrova

735 kg

Talpa

Bagažinės talpa

645 l

Galinė bagažinė (atlenkus sėdynes)

1,610 l

Kuro bakas

75 l

Service and Warranty

Garantinis laikotarpis

2 metai

Pagrindinio aptarnavimo intervalas

30,000 km / 2 metai

Dažymo garantinis laikotarpis

3 metai

Garantija nuo rūdijimo

12 metai

High-voltage battery warranty period

8 metai / 160.000 km

Ypatybės

Kėbulo dizainas
Kėbulo dizainas

Mus visus vienija aistringas entuziazmas mėgautis sportinio automobilio teikiamu potyriu. Jis prasideda dar prieš startą – tai momentas, kai  pirmą kartą apžvelgiame proporcijas. Ir jos sako: „Porsche“ DNR.

Tai atsiskleidžia tipiniais „Porsche“ skiriamaisiais bruožais, pavyzdžiui, stipriai pabrėžtais priekiniais sparnais, ilgu, nuožulniu variklio dangčiu ir būdingais trijų dalių oro įsiurbimo mechanizmais, kurie tapo dar didesni ir labiau dominuojantys. Naujai sumodeliuotas galingas priekis – net ir automobiliui nejudant, jis demonstruoja koncentraciją į dinamiką. Pagrindiniams priekiniams šviesos diodų žibintams galima papildomai panaudoti naują šviesos diodų technologiją „Matrix Beam“.

one griežtos stogo linijos elegantiškai leidžiasi iki pat  stogo galinio aptako. Durelės taip pat yra naujai sumodeliuotos, nauji ratai iki 22 colių su – pirmą kartą modelyje „Cayenne“ – skirtingomis padangomis, kurios galinėje ašyje gali būti iki 315 mm. Yra ir daugiau detalių, pabrėžiančių bendrą sportinį įspūdį.

Automobilio galo dizainas visiškai naujas. Dėmesys iš karto nukreipiamas į išsiskiriančią šviesos juostą, besitęsiančią per visą galą ir elegantiškai pabrėžiančią naujo „Cayenne“ laikyseną. Galiniuose žibintuose naudojama naujausia ir tiksli šviesos diodų technologija ir jie atkartoja priekinių žibintų dizaino koncepciją. Jų atskiri šviesos komponentai atpažįstami kaip trimačiai elementai. Dar vienas automobilio dizaino išskirtinumas.

Salono dizainas
Salono dizainas

Visureigių yra daug. Bet yra tik vienas, į kurį įsėdę iškart įkvepiate lenktyninės automobilių trasos atmosferos. Aukščiausia kokybė, sportiškumas, ergonomiškumas. Pavyzdžiui, plokščias, platus prietaisų skydelis ir kylanti centrinė valdymo konsolė leidžia greitai perkelti ranką nuo daugiafunkcio sportinio vairo ant pavarų svirties.

Trumpai tariant: „Porsche“ DNR. Kadangi mūsų ištakos – automobilių sportas. Ten mes išmokome, kaip svarbu automobilį ir vairuotoją kuo labiau suartinti. Salonas iš esmės sukonstruotas aplink vairuotoją. Todėl jis visapusiškai ir kompleksiškai sutelktas į juos.

Tai pat pat galioja ir sėdynėms: sportiškumas labai svarbus.  Naujo dizaino galinės sėdynės – taip pat sportiškos, kiekviena vieta ten kelia automobilių sporto emocijas. Be jokio kompromiso komfortui.

Visiems modeliams būdingi tipiniai „Cayenne“ pranašumai: erdvumas, didelis universalumas ir kruopščiai parinktos medžiagos. Būtent tai, ko trokštate, nes taip pat yra daugybė individualiai pritaikomų pasirinkimų. Trumpai: tai salonas, kuriame būtų apmaudu keliauti be keleivių.

Techninės charakteristikos
Techninės charakteristikos

„Cayenne“ variklių karta buvo naujai sukurta visiškai nuo pradžių ir dabar jie turi dar didesnę galią ir sukimo momentą. Be to, pasiektas dar aukštesnio lygio efektyvumas.

„Cayenne“ modeliuose 8 laipsnių „Tiptronic S“ pavarų dėžė buvo naujai sukurta visiškai nuo pradžių. Dėl didelio pavarų kintamo santykio sumažėjo degalų sąnaudos – tačiau komfortas ir sportinė dinamika pagerėjo.

„Porsche“ stabdžiai su paviršiaus danga (PSCB).

Naujas dinamikos ir dizaino standartas. Šių stabdžių naujovė yra išskirtinis ketaus stabdžių disko ir keraminės dangos (volframo karbido) derinys. Pranašumai: dar geresnė reakcija ir itin puikiai išlaikomas stabilumas lėtinant greitį.

Važiuoklė
Važiuoklė

Kartais yra keletas būdų pasiekti kelionės tikslą. Taip yra dėl tokių naujų išradimų kaip prisitaikanti pneumatinė pakaba su trijų kamerų technologija arba  galinės ašies valdymo sistema. Nauja yra ir integruota važiuoklės valdymo sistema „Porsche 4D Chassis Control“. Ji centralizuotai analizuoja vairavimo situaciją visose trijose erdvinėse dimensijose – nuolydį, svyravimą ar nuokrypį. Sistema apskaičiuoja geriausią važiavimo variantą ir sinchronizuoja visas važiuoklės sistemas realiuoju laiku, t. y. sukuria ketvirtą dimensiją. Taip užtikrinama optimali bendroji dinamika. O kartu ir optimalus sportiškumo bei komforto derinys.

Standartinė visų varomųjų ratų „Cayenne“ trauka garantuoja puikų sukibimą su kelio danga – ir, jei prireiktų, su lenktynių trasa. „Cayenne“ puikiai paruoštas daugybei kitų iššūkių, pavyzdžiui, važiuoti per vandenį. Net važiuojant sudėtinga kelio danga, automobilis nesustoja, nes prisitaikanti pneumatinė pakaba pagal poreikį maksimaliai padidina prošvaisą.

Valdymo koncepcija
Valdymo koncepcija

Nauja visuose „Cayenne“ modeliuose – „Porsche Advanced Cockpit“ valdymo koncepcija. Centriniame valdymo skydelyje integruota sistema „Direct Touch Control“ turi stiklinį paviršių su jutikliniais mygtukais, kad iš karto galėtumėte įjungti svarbiausias funkcijas. Per vidurį – kompaktiška pavarų svirtis. Virš centrinio valdymo skydelio yra „Porsche“ komunikacijos valdymo sistema (PCM), į kurią įeina 12 colių įstrižainės liečiamasis ekranas su aukštos vaizdo raiškos skiriamąja geba ir intuityviai veikiantis internetinis navigacijos modulis. Naujas prietaisų skydelis įtaisytas už daugiafunkcio sportinio vairo. Į dešinę ir į kairę nuo tipinio „Porsche“ analoginio tachometro su klasikiniu rodykliniu dizainu yra du aukštos raiškos ekranai, rodantys virtualius prietaisus, žemėlapius ir kitą reikiamą informaciją.

Pagalbinės sistemos
Pagalbinės sistemos

Kad savo kelionės tikslą pasiektumėte dar saugiau, patogiau ir efektyviau, automobilyje „Cayenne“ įrengta daug pagalbinių sistemų, naudojamų skirtingose vairavimo situacijose. Pagalbos sistemos ne tik palengvina vairavimą ir padeda jums, bet ir atpažįsta riziką bei laiku jus įspėja. Tai reiškia, kad jūs galite visą dėmesį sutelkti į tai, kas daro „Porsche“ patrauklumą tokį unikalų: tikras vairavimo malonumas.

Visiškai spalvotas akių lygio ekranas rodo visą kelionei aktualią informaciją tiesiai vairuotojo regos lauke. Vairuotojo vizualinis dėmesys mažiau blaškomas, todėl visas atidumas gali būti sutelktas į kelią ir vairavimą. Gali būti rodoma tokia informacija kaip dabartinis greitis, navigacija, eismo ženklų atpažinimas, telefonas, bekelės informacija ir automobilio pagalbinių sistemų įspėjimai.

Prisitaikančioji greičio valdymo sistema (ACC).

Sistema valdo jūsų „Cayenne“ greitį visiškai nepriklausomai, atsižvelgdama į atstumą iki priešais važiuojančio automobilio.

Naktinio matymo sistema vairuotojui suteikia daugiau informacijos, nei siekia priekiniai žibintai. Infraraudonųjų spindulių kamera aptinka pėsčiuosius, stirnas ar didelius gyvūnus anksčiau, nei šie apšviečiami žibintais.

„Porsche“ elektromobilumas
„Porsche“ elektromobilumas

Hibridinė technologija iš lenktynių trasos.

Kalbant apie važiavimo rodiklius ir ateitį, „Cayenne E-Hybrid“ tikrai diktuoja tempą. Vienas pirmųjų įkraunamų hibridų savo segmente.

Programėlė „Porsche Connect“
Programėlė „Porsche Connect“

Kiekviena diena skirta tam, kad pasiimtumėte iš jos kuo daugiau. Ar tai itin svarbus verslo susitikimas, ar savaitgalio išvyka su visa šeima: jų sėkmė priklauso nuo to, kaip išnaudosite turimas galimybes. „Porsche Connect“ gali jums padėti. Ši sistema nuves jus į geriausią pradinį kelionės tašką ir palydės iki kiekvieno kelionės tikslo.

Pasitelkdama naujas naudingas paslaugas ir išmaniojo telefono programėles, įvairiausiais būdais palengvinančias jums gyvenimą. Pavyzdžiui, naują programėlę „Porsche Connect“, kuri apima visus „Connect“ funkcionalumus vienoje išmaniojo telefono programėlėje. Arba jūsų „Porsche“ automobilio nuotolinio valdymo sistemą, navigacinę sistemą iki jūsų automobilio ar nuo jūsų „Porsche“ iki kelionės tikslo.

 Dar yra navigacijos funkcija „Navigation Plus“ – internetinis navigacijos modulis, kuris padeda jums kelionės tikslą pasiekti dar greičiau. Kiekvienos kelionės maršrutas apskaičiuojamas naudojant naujausius internetinius žemėlapius.  Įskaitant kas minutę atnaujinamą informacija apie eismo sąlygas realiuoju laiku – net mažų šoninių gatvelių.

„Porsche Connect“ visu savo gražumu: sužinokite daugiau apie kitas paslaugas, programėles ir internetines funkcijas, įskaitant ir prieinamumo informaciją jūsų automobiliui ir šaliai. Beje, mūsų paslaugų spektras nuolat yra gausinamas: užsukite į www.porsche.com/connect ir sužinokite visą naujausią informaciją.         

Dizainas
Visureigių yra daug. Bet yra tik vienas, į kurį įsėdę iškart įkvepiate lenktyninės automobilių trasos atmosferos.

Spalvos ir ratai

Susikurkite savo Porsche

Registracija į servisą

Elektroninė parduotuvė