Modeliai
Menu

Filosofija

Laikui bėgant mūsų gyvenimas prisipildo prisiminimų. Branginame tai, kas mus įkvepia, kas atrodo vertinga. Tai absoliučiai pasakytina ir apie „Porsche“. Nuo pat pradžių „Porsche“ kėlė sau tikslą suteikti tikrą vairavimo džiaugsmą, užtikrinti nepriekaištingą kokybę ir visišką technikos patikimumą. „Approved“ garantiją turintys eksploatuoti „Porsche“ automobiliai kuo tiksliausiai atitinka šį idealą.

„Porsche Approved“ garantija reiškia, kad mes padarėme viską, jog jūsų perkamo eksploatuoto „Porsche“ automobilio būklė kiek įmanoma atitiktų originalią naujo automobilio būklę. Mes visuomet naudojame tik originalias „Porsche“ detales, kiekvieną automobilį kruopščiai apžiūri ir paruošia profesionalūs„Porsche“ parengti specialistai. Jūs perkate 100 % „Porsche“. Mes atliekame kiekvieno automobilio kilmės patikrinimą ir patvirtiname visų mūsų automobilių istoriją. Mūsų suteikiama „Porsche Approved“ garantija ir „Porsche Assistance“ paslauga užtikrina nepriekaištingą automobilio kokybę, dėl kurios galite būti visiškai ramūs.

Kai įsigyjate eksploatuotą, „Porsche Approved“ garantiją turintį automobilį, tai reiškia, kad jūsų svajonė išlieka nesudužusi. Tiesą sakant, mes esame tokie tikri, kad užtikriname aukščiausius standartus, jog net patvirtiname tai savo vardu: „Porsche Approved“.

„Porsche Approved“ patvirtinimai

  • Suteikiama ne trumpesnė kaip 12 mėn. „Porsche Approved“ garantija ir techninės priežiūros paslaugos „Porsche Assistance“.
  • Užtikrinama, kad automobilis paruoštas pagal „Porsche“ standartus.
  • Garantuojama, kad automobilis įvertintas pagal mūsų 111 punktų patikros sąrašą.
  • Užtikrinama, kad visą darbą atliko „Porsche“ specialistai.
  • Garantuojama, kad buvo naudojamos tik originalios „Porsche“ detalės.
  • Pratęsiant garantiją per pirmus metus 111 punktų  sąrašo patikra nereikalinga, todėl garantijos kaina mažesnė.

111 punktų patikros sąrašas

Susikurkite savo Porsche

Registracija į servisą

Elektroninė parduotuvė