Call us! Menu
Modeliai
Menu

„Porsche Approved“ garantija

Ar ketinate įsigyti naują „Porsche“, ar perkate eksploatuotą „Porsche Approved“ automobilį, o gal svarstote įsigyti ar norite prasitęsti garantiją turimam „Porsche“ automobiliui – mums priimtinas bet kuris variantas. Puikūs santykiai kuriami pasitikint. „Porsche Approved“ garantija – tobulai pritaikyta jūsų „Porsche“, tad galite būti visiškai ramūs.

„Porsche Approved“ garantija galioja visame pasaulyje. Ją turėdami be jokių sunkumų būsite aptarnauti bet kuriame „Porsche“ centre, galėsite padengti garantinių darbų ir atsarginių detalių išlaidas 100 %. Prireikus išmokos niekada netaikoma išskaita (franšizė), o įsigaliojus draudimui – jokie ridos apribojimai.

Mes siekiame, kad „Porsche Approved“ garantija jums sietųsi su pasitikėjimu ir patikimumu, kaip ir jūsų automobilis. Todėl atvirai išdėstysime, kas nėra įtraukta į jūsų „Porsche Approved“ garantiją ir kodėl. Su metais gali atsirasti „Porsche“ automobilio išvaizdos ir garsinių pokyčių, kurie neturi įtakos jo veikimui (pvz., įtrūkimų odiniame salone). Taip pat kai kurios automobilio detalės sensta ir natūraliai nusidėvi.

Dėl šios priežasties „Porsche“ automobiliams siūloma reguliari techninė patikra ir priežiūra. Automobilio išvaizdos ir garsiniai pokyčiai, natūralus nusidėvėjimas nelaikomi defektais ir dėl to nėra įtraukti į garantiją. Toliau išvardytos tos automobilio detalės, kurios, kaip įprasta, nusidėvi, todėl jų pakeitimo naujomis kompensavimas garantijoje nenumatytas.

Žemiau pateiktame faile galite susipažinti su garantinėmis sąlygomis.

Porsche Approved garantinės sąlygos