Techninė įranga „Porsche Tequipment Genuine Access“ - Porsche AG - Porsche Lietuva
Call us! Menu
Modeliai
Menu

Techninė įranga „Porsche Tequipment Genuine Access“

Išmanios transportavimo sistemos

Išmanios transportavimo sistemos

Gyvenate aktyviai ir negalite atsispirti pagundai leistis tyrinėti dar neatrastų maršrutų?

Papildoma „Porsche Tequipment“ įranga leis stilingai gabenti visą savaitgalio pomėgiams ar laisvalaikio užsiėmimams reikalingą įrangą.
„Porsche Tequipment“ papildomos įrangos asortimente rasite stogo bagažines, elektrinį kablį ir įvairias dviračių transportavimo sistemas.

Susisiekite su mūsų Porsche specialistais, kurie padės išsirinkti Jums tinkamiausią „Porsche Tequipment“ įrangą. Susisiekti galite atsiųsdami mums užklausą arba telefonu +370 661 10911.

Pildyti užklausą

Skaityti daugiau

Techninei įrangai „Porsche Tequipment“ – 20 metų

Techninei įrangai „Porsche Tequipment“ – 20 metų

Techninė įranga „Porsche Tequipment“ kuriama pasitelkus per 20 metų sukauptą patirtį ir žinias, todėl jai būdinga viena – „Porsche“ įprasta kokybė. Ji kuriama įsivaizduojant visą automobilį, tačiau idealiai pritaikant jūsų „Porsche“. Šiuos aukštos kokybės produktus lengvai pritaikysite savo „Porsche“ automobiliui taip, kaip pageidaujate. Tai padaryti paprasta ir niekada nevėlu. Rinkitės techniką, kuri tobulai tinka jūsų „Porsche“ automobiliui ir tobulai atitinka jūsų norus.

Skaityti daugiau

„Tequipment“ priedų ieškiklis

„Tequipment“ priedų ieškiklis

„Porsche Tequipment“ priedų asortimentas. Savo svajonę jau įgyvendinote.

„Porsche Tequipment“ priedų asortimentas.
Savo svajonę jau įgyvendinote. Dabar laikas mažytėms vidaus ir išorės smulkmenoms. „Porsche Tequipment“ priedai padės susikurti tokį automobilį, kokio trokštate. Visus jūsų modeliui tinkamus variantus padės rasti „Tequipment“ priedų ieškiklis.

Skaityti daugiau

Sportinių automobilių priedai

Sportinių automobilių priedai

Tas automobilių lenktynių jaudulys...

Tas automobilių lenktynių jaudulys... Sportinių automobilių priedai iš „Porsche Tequipment“ kolekcijos.
Nuo pat pradžių automobilių sportas ir lenktynės buvo neatsiejama „Porsche“ plėtros ir patikros programų dalis. Niekur kitur automobiliui ir jo sudedamosioms dalims nėra keliami tokie griežti reikalavimai, tad „Porsche Tequipment“ sportinių automobilių priedų patikimumas yra visiškai įrodytas. Šie priedai ne tik leidžiami naudoti kelyje, yra praktiški ir tinkami naudoti kasdien, bet ir nepaprastai pagerina automobilio technines charakteristikas ir estetinį vaizdą.

Skaityti daugiau

Galerija ir katalogai

Galerija ir katalogai

Svajonės ir tikrovė. Kartais jos sutampa.

Mąstant netradiciškai, peržengiant ribas. Niekada nesustojant, niekada nemanant, jog pakaks. Nuolat siekiant patobulinti kiekvieną mažiausią detalę, atkakliai siekiant tikslo. Rezultatas – automobiliai, kurių neverta lyginti su niekuo.

Vis dėlto visus „Porsche“ modelius galima dar labiau pritaikyti individualiems kliento poreikiams. Tai padaryti padės atskiriems modeliams pritaikyta „Porsche Tequipment“ įranga.

Skaityti daugiau

Susikurkite savo Porsche

Registracija į servisą

Elektroninė parduotuvė